News EN

  • Storm club Prague
  • Storm club Prague
  • Storm club Prague

Events

INQUSITION, ROTTING CHRIST + MYSTIFIER, SCHAMMASCH - PRAHA, club Storm
INQUSITION, ROTTING CHRIST + MYSTIFIER, SCHAMMASCH - PRAHA, club Storm
Připravte se na tvrdý metalový večírek s INQUISITION a ROTTING CHRIST!

Kolumbijsko-americká black metalová kapela INQUISITION se v rámci „Bloodshed Rituals European Tour“ vrací do České republiky ve spojení s tvrdými řeckými bratry ROTTING CHRIST! Opět předvedou masivní koncertní akt za podpory nadcházejícího alba, které natáčejí v legendárním London Bridge Studiu v Seattlu, kde své desky nahrávali také Alice in Chains a Queensryche.

ROTTING CHRIST přivezou novinku »Rituals«, která vyšla v polovině února. Album přináší jedenáct různých příběhů inspirovaných rituály a mýty. Frontman Sakis Tolis tvrdí, že poslední deska je nejtemnějším a nejosobnějším dílem celé jejich kariéry.

Touto soupiskou ale kontroverzní večírek nekončí! Role předkapel se navíc ujmou další dvě kapely. Těšte se také na brazilské MYSTIFIER a švýcarské SCHAMMASCH, tuto neopakovatelnou sestavu si rozhodně nenechte ujít!

Extrémistický večer s INQUSITION a ROTTING CHRIST se uskuteční 24. října v pražském klubu Storm!

Vstupenky za cenu 590 Kč platnou do 31. srpna si zakupte na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.
24. 10.
2016
VirCZ VS Furious Freaks Allnight
VirCZ VS Furious Freaks Allnight
VirCZ VS Furious Freaks Allnight - 25.10.2016 - Storm Club Prague
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Třetí díl projektu “VS Allnight” je tu!!
Jedná se o pravidelné čtvrtletní večery, kde se vždy za pultem objeví rezidentní dj večera VirCZ a jeho host a společně Vás budou bavit drum and bassem celou noc. Těšit se můžete na zajímavé djs a producenty s jejich různorodými sety, ve kterých se odrazí všechny odvětví drum and bassu, takže si na své příjde každý.

Jako moji v pořadí třetí hosté přijali pozvání pražští Furious Freaks z Bassdrop crew… těšit se můžete na pořádnou melu, protože kluci nebudou mít s nikým slitování a budou do vás sekat jen to nejlepší ať už z jejich vlastní produkce tak i hromadu jiných pecek!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► VirCZ
www.facebook.com/mbu.vircz
www.facebook.com/beatspotdjs
www.facebook.com/latrod3ctus

★ K djingu se poprvé dostává v roce 2006, kdy si jeho bratr pořizuje své první gramofony. Mixování ho baví natolik, že se djingu začíná věnovat aktivně a začátkem roku 2011 začíná hrát poprvé v klubech a na různých parties. Po roce hraní přechází ze 2 na 3 gramofony, u kterých zůstává do dnes. Jeho mixy jsou svižné, přesné a charakteristické tím, že většinou kloubí více drum and bassových sub žánrů dohromady.

V roce 2013 se přidává do severočeské crew Basstrike a v roce 2015 příjímá pozvání ke spolupráci od Beatspot crew.
Jako dj měl tu čest hrát ve většině významných klubech v ČR + několikrát v zahraničí ve státech jako jsou např. Německo, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko.

Za svou karieru si zahrál po boku jmen jako jsou např. Deekline, Ed Solo, Aphrodite, Dub Zero, B-Complex, Dephzac, Rido a spousty dalších.
Začátkem roku 2014 se záčíná věnovat vlastní produkci a společně s djem Binja a Sn3hura dělají na svých prvních tracích ★
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
► Furious Freaks
www.facebook.com/FuriousFreaks/
www.facebook.com/bassdropcz/

★ Projekt Furious Freaks vznikl v létě 2012. Věnuje se převážně drum'n'bassu a jeho subžánrům. Od jara 2013 jeho členové Bonduel, Dollo, Hayppa a Avenues hrají po pražských klubech a snaží se jejich působení rozšířit do celé České republiky. Přes léto 2013 se hraní na nejrůznějších klubovkách stalo poměrně běžnou, byť stále úžasnou záležitostí. Od září 2013 spolupracují s projektem Bass Drop, jehož jsou v současnosti neodmyslitelnou drum'n'bassovou součástí a v rámci jehož aktivně působí a snaží se přinést jen ty nejzajímavější akce s nejaktuálnějším programem. V průběhu roku 2014 začali Furious Freaks vystupovat v zahraničí a to převážně v Rakousku či na Slovensku. S příchodem roku 2015 byl pak tento seznam rozšířen také o Polsko a Španělsko.

Během roku 2015 také pilně pracovali na své vlastní tvorbě, díky čemuž v létě 2015 Furious Freaks přišli se svým prvním EP nesoucí název Born in Acid.

Během jejich působení měli tu čest zahrát si na akcích jako Let It Roll, Rock For People, Winter Arena či Cross Festival, což naplnilo veškeré jejich ambice a nejspíš i předčilo jejich veškerá očekávání.

Od jejich vystoupení nemůžete očekávat nic jiného než tu nejvytříbenější selekci, energické mixy všech subžánrů a masivní hype od čtyř šílenců za mixem ★

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

25.10.2016 | Storm Club Prague | Free entry
25. 10.
2016
DnB Wednight /Alibi na večer edition /AzAwAkk bday
DnB Wednight /Alibi na večer edition /AzAwAkk bday
Poslední říjnová středa tentokrát s převahou jump-upu.

Mezi těmi, kteří pozvánku přijali je matador české jump-upové scény dj N.E.D z jump-up.cz crew. Z jump-up.cz crew dorazí také projekt UPFOCKERZ, který ve složení djs AzAwAkk & Mazzon a mc Brejchus je připraven to do Vás pořádně nasolit. Také dorazí další chomutovsko-pražský dj a producent Estewes, který se postará spíše o temnější polohy dnb a v neposlední řadě přijal pozvání také ostřílený Pražák dj Crespo.
AzAwAkk se chystá si s Vámi zapít narozeniny, tak ho nenechejte ve štichu a doražte pořádně hodit bokem a prošoupat pár kecek.

DJs:
►N.E.D / jump-up.cz
https://www.facebook.com/neddj

►UPFOCKERZ / jump-up.cz
https://www.facebook.com/upfockerz
AzAwAkk / https://www.facebook.com/Azawakk
Mazzon / https://www.facebook.com/DjMazzon
mc Brejchus / https://www.facebook.com/BrejchusPavian

►ESTEWES / ArA Company
https://www.facebook.com/estws

►Crespo
https://www.facebook.com/Cresp6-277729112301724
26. 10.
2016
Technik w/ Sam Paganini (IT) / 27/10/2016 / Storm Club Prague
Technik w/ Sam Paganini (IT) / 27/10/2016 / Storm Club Prague
Join autumnal TECHNIK with Sam Paganini (Drumcode / Cocoon / Plus8) powered by CODE & Storm Club Prague!

► LINE UP

SAM PAGANINI
ZOE
SPIRIAKOS live
RAVIC
CALLBOY
ELSY & MARK BANE

VSTUPENKY / TICKETS:
goout.cz/cs/listky/sam-paganini/pqn/
Limited capacity!

Sam Paganini is italian DJ which without any doubt belongs to the most successful techno producer of last years. His track “Polyester” from “Body to Body Ep” was awarded as Beatport’s “Techno Track of 2013”. Likewise, the track “Chocolate” from the “Black Leather Ep”, which has further sealed the artistic bond with Adam Beyer and Drumcode, whom Sam has signed 3 EP's over the last 2 years with, was on Beatport Techno Chart’s Top Spot for more than 4 weeks. Sam’s highly successful album with 12 tracks was called “Satellite” on which you can find amazing track “Rave”.

Beside his studio work and production time, Sam’s DJ career is steadily on the rise: his sets are characterized by powerful grooves and have been recently described as “Sexy Groovy Dark Techno”, which speaks volumes, literally, on what to expect from his performances. Now you have a unique opportunity to hear Sam Paganini in Prague!

TECHNIK previous headliners:
Dave Clarke | Happa | Dubspeeka | Stiv Hey | Niereich | Sasha Carassi | Alan Fitzpatrick

Powered by Funktion-One
27. 10.
2016
URBAN SCALP - Horror edition w/ RIDO / Drop that afterparty
URBAN SCALP - Horror edition w/ RIDO / Drop that afterparty
I přes svůj přerývaný dech a srdce, jehož tlukot připomínal zvuk zvonu bijícího na poplach, slyšela jeho kroky. Blížily se, blížily se pomalu. Krev ze zraněné ruky ji pomalu odkapávala na podlahu a ten zvuk jako kdyby odměřoval čas, který jí ještě zbýval. Zrychlila a zdravou rukou se natáhla po klice. Je zamčeno. Opřela se zády o dveře a odevzdaně se svezla na podlahu. O patro výš utichl zvuk kroků a místo nich se ozvalo spokojené pobrukování. Už veděl, že nemusí pospíchat. Melodie, kterou si spokojeně prozpěvoval, se jí vrývala do těla. Byl to rytmus, během něhož vám před očima proběhnou ty důležité okamžiky vašeho života. "Rhytm of Life."
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
Chcete se bát?
Doražte 28. 10. do domu hrůzy Storm club!

Pokud chcete v domě hrůzy zapadnout - pro vaši vlastní bezpečnost doporučujeme KOSTÝM. Nezaručujeme, že díky němu přežijete, ale WELCOME DRINK dostanete určitě!

Samozřejmě nebude chybět támatická výzdoba a dechberoucí světelné projekce by Luminescentdrive & #VjHawell.
http://www.luminescentdrive.com/

Jsme oficiální DROP THAT Afterparty! Se vstupenkou z Drop that, máte u nás VSTUP ZADARMO!
DROP THAT Event:
https://www.facebook.com/events/627253364117867/
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
Děsit vás budou:

RIDO
Upír toužící po vaší krvi i pohybu. Z jeho nové desky Rhytm of Life vám bude běhat mráz po zádech.

TOD
Zombie, která vám hudbou vyžene mozek z těla.

NEURO:LAB
Trojice, proti níž jsou romány Stephena Kinga pohádkou pro děti.

Fourseason
Vlkodlak, jehož deepy vám ukážou temné stránky halloweenské noci.

STUX
Během jeho mixů budete vážně přemýšlet o tom, zda nevyhledat exorcistu.
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
To vše pod taktovkou vládců strachu Urban Scalp.
▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬
ENG:
URBAN SCALP - Horor edition
(Halloween costume party, costume = welcome drink)

WE are Official DROP THAT afterparty.
Drop that visitors = FREE ENTRY
https://www.facebook.com/events/627253364117867/

Main monster:
RIDO

Urban Scalp creatures:
TOD
NEURO:LAB
Fourseason
STUX
28. 10.
2016
Entombed AD, Voivod, Lord Dying - Praha, klub Storm
Entombed AD, Voivod, Lord Dying - Praha, klub Storm
Těšte se na tvrdý metalový večer s ENTOMBED A.D., VOIVOD a LORD DYING!

Death black metalisté ENTOMBED AD vyrážejí na evropské turné k nové desce »Dead Dawn«! Nová nahrávka vyšla letos v únoru a sklízí samé úspěchy! Těšit se můžete na perfektní a hloubavou muziku, kterou ENTOMBED A.D. podají živě 30. října v pražském klubu Storm.

K evropské šňůře se přidávají také další kapely! Drsný metalový večer doplní jedna z prvních kanadských thrashmetalových kapel VOIVOD! Přiveze představit své poslední progresivní EP s názvem »Post Society«. Kapela na metalové scéně působí přes třicet let, ale přesto předvádí neuvěřitelné výkony a úctyhodně drží tempo s mnohem mladšími kolegy!

Třetí kapelou večera bude LORD DYING. Americká metalová banda vám představí své novinkové album »Poisoned Altars«, z kterého vám půjde mráz po zádech! Tak si to nenechte ujít!

Vstupenky si zakupte za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31. srpna na webu www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.
30. 10.
2016
Drumbassterds Wednight at Storm Club - 02.11.16
Drumbassterds Wednight at Storm Club - 02.11.16
★ DRUMBASSTERDS WEDNIGHT @ STORM CLUB - 2.11.16 ★

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Pravidelné drumandbassové středy ve Storm Club Prague! Doražte na pivko a poslechnout sety kvalitních djs! Tentokrát si vás do parády vezmou Drumbassterds.cz Crew ve složení: Volume Plus, Skáčko, Feela, PmdR a Houbass, takže nikdo nebude ušetřen!

Klub bude připraven jako "lounge", což zajistí příjemnější a diskrétnější atmosféru a menší vzdálenost z parketu na bar :)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

DRUMBASSTERDS & LET IT ROLL
▶ VOLUME PLUS
www.facebook.com/djvolumeplus

DRUMBASSTERDS
▶ SKÁČKO
www.facebook.com/djskacko

DRUMBASSTERDS
▶ FEELA
www.facebook.com/djfeela

DRUMBASSTERDS & MASOKOMBINAT
▶ PMDR
www.facebook.com/djpmdr

DRUMBASSTERDS
▶ HOUBASS
www.facebook.com/houbassproduction

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

START 21:00 / END ??:?? / ENTRY FREE / LINE-UP SOON

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

✖ www.facebook.com/drumbassterds
✖ www.drumbassterds.cz
✖ www.stormclub.cz
02. 11.
2016
X-massacre Warm Up PRAHA w/ Strez & Suburbass
X-massacre Warm Up PRAHA w/ Strez & Suburbass
LXRAVE Praha
Official X-Massacre Party Warm Up
04/11/2016 Storm Club Prague

♫ LINE UP ♫

► TEKNO STAGE:

✖ STREZ / Astrofonik, FR /
✖ SUBURBASS / LDAC, Astrofonik, FR- CZ /
✖ DAVE.LXR / Demontage Recs, Luxor /
✖ DUFF.LXR / Luxor /
✖ PAKY / Luxor /
✖ MINI / Luxor /
& guests

► NEUROFUNK STAGE

✖ SNOOKEY / BasSistaz, Let It Roll /
✖ DEXIDE / Neurofunk Will Never Die /
✖ BEESU / Let It Roll /
✖ MOUZL / Southern Vision /
✖ DUFF / Luxor /

Na místě budou k dispozici nejlevnější vstupenky na X-MASSACRE 2016 bez poplatku.

www.xmassacre.cz
www.stormclub.cz
04. 11.
2016
Electro Swing Harlem w/ Tony Maroni (A)
Electro Swing Harlem w/ Tony Maroni (A)
ELECTRO SWING HARLEM

Elitní hudební klub Storm se již potřetí promění na podzemní electro swingovou tančírnu. Poté, co Harlem hostil hvězdnou kapelu Mydy Rabycad a skvělou afterpary po koncertu krále electro swingu Parov Stelar, nyní přiváží eso vídeňských tančíren a miláčka českého publika DJe TONY MARONI.

LINE-UP
TONY MARONI (Wien/ Swing It)
http://www.tonymaroni.at/
USB - Universal Swing Brothers (Prague)
http://www.universalswingbrothers.com/
James Wing (Prague/ Electro Swing River)
&hosté

VSTUPNÉ
Předprodej - 99 Kč + poplatky
Na místě - 100 Kč do 22:00/ 150 Kč poté
05. 11.
2016
Dj AMC & Receptor - 11.11.2016, Storm Club - Imagination Warm Up
Dj AMC & Receptor - 11.11.2016, Storm Club - Imagination Warm Up
IMAGINATION FESTIVAL presents A.M.C (UK) in Storm Club Prague!

11.11.2016 - Storm Club, Prague, Czech Republic
OFFICIAL IMAGINATION FESTIVAL WARM UP

-------------------------------------------------

FULL LINE UP ANNOUNCED:

★ DJ A.M.C (UK)
★ RECEPTOR (RU)
★ A-CRAY
★ N:FORCE
★ LEE MEOW
★ MOUZL

Pozvěte prosím své přátele! Těšíme se na Vás!

-------------------------------------------------

VSTUPENKY / TICKETS

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal!

I. Vlna - 150 Kč + poplatek
II. Vlna - 190 Kč + poplatek

Koupit vstupenky: www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=61647

I. Wave - 150 czk + admission
II. Wave - 190 czk + admission
Buy here: www.ticketportal.cz/event.aspx?ID=61647

Na kase bude možné zakoupit vstupenky na Imagination Festival za zvýhodněnou předprodejní cenu bez poplatku.

-------------------------------------------------

INFO

Receptor přiletí poprvé v historii do České Republiky na náš oficiální warm up! K němu se přidá dj A.M.C, což dává napovědět, že tohle bude šílená párty! Nebude chybět ten nejlepší domácí support. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal za 150 Kč + poplatek.

★ A.M.C on youtube:
https://youtu.be/7PYVzNLjuTw
https://youtu.be/fz7vjh36CBM
https://youtu.be/GVkczxKOydU

★ Receptor on youtube:
https://youtu.be/vJD3yXQCU8c
https://youtu.be/s6VhQNRpTVw
https://youtu.be/DYoOnnmxZlo

Tato akce je oficiálním warm upem Imagination Festivalu, který se koná 25.11.2016 na Výstavišti v Praze, Holešovicích.

-------------------------------------------------

Těšíme se na Vás a uvidíme se tam!

Brought to you by IMI DANCE

www.imaginationfestival.cz / www.imaginationfestival.com
11. 11.
2016
Klangkarussell / 12.11.2016 / Storm Club Prague
Klangkarussell / 12.11.2016 / Storm Club Prague
OONZ w/ Klangkarussell (AT)
12/11/2016 Storm Club Prague
70% of the tickets sold out!

Respektované rakouské duo Tobias Rieser & Adrian Held aka KLANGKARUSSELL, autoři slavného hitu "Sonnentanz" se cyhstjí do pražskoho klubu Storm! POZOR, 90% vstupenek je vyprodáno, doporučujeme okamžitý nákup, vyprodání akce je na spadnutí!

Respected austrian electronic music duo Tobias Rieser & Adrian Held aka KLANGKARUSSELL, authors of the famous hit "Sonnentanz" will be performing at Storm Club Prague!
ATTENTION, 90% of the tickets are sold out. We recommend to get your ticket quickly, we are expecting that they will be sold out soon.
12. 11.
2016
Žižkovský blešák ve Stormu
Žižkovský blešák ve Stormu
A je to tady :)! Další pokračování úspěšného Žižkovského blešáku ! Již čtvrté vydání se odehraje ve vnitřních prostorách klubu Storm na Tachovském náměstí ! Přijďte si doladit šatník o nějaký trendy kousek na letošní podzim a zimu :)!

K dispozici bude second hand a vintage oblečení, kabelky, boty a veškeré jiné potřebné doplňky od 40 prodejců! V nabídce bude jak dámské, tak i pánské zboží!

K nakupování bude hrát příjemná hudba a o občerstvení také nebude nouze! Vstupné je ZDARMA !

Těšíme se na vás všechny :)

************* ************** *************
Kdo by se chtěl ještě registrovat do našeho newsletteru jako prodejce, může zde: storm-club.cz/zizkov-blesak . My Vám pak napíšeme mail (začátkem října), kde budou potřebné informace k přihlášení prodejce na tento bleší trh.
13. 11.
2016

News

How to get to Storm club

We prepared guides for you on how to get to Storm Club from Wenceslas Square, Main railway station, Florenc and Václav Havel Airport by public transport with a detailed map. It can`t be easier to get here.

Events

Check our upcoming events. Wednights are always entry free, Fridays are connected with famous headliners and Saturdays are usually free with various artists and styles.

VIP ROOM rental for your private party

Our speciality is VIP rooms – rentable spaces of two different sizes for any kind of celebration.

Contact

Všeobecné informace

Storm Club

info@stormclub.cz

Manažer

Ondřej Veselka

ondra@stormclub.cz

PR, reklama, média

David Hodák

dave@stormclub.cz

Jana Pflegerová

jana@stormclub.cz

Dramaturgie

Kryštof Benca

booking@stormclub.cz

Ztráty a nálezy

Šatna

satna@stormclub.cz

Links

Follow Us